Finn Børlum Kristensen

 

 

Prof. Finn Børlum Kristensen

EUnetHTA vadovas (Danija)

 

 

Sveikatos technologijų vertinimas – naudingas įrankis saugant pacientus ir siekiant inovacijų prieinamumo ir efektyvumo augimo sveikatos sektoriuje

10:20-10:40, Lapkričio 30 d.

 

 

Dr. Finn Boerlum Kristensen užima Europos sveikatos technologijų vertinimo tinklo (EUnetHTA) koordinavimo sekretoriato direktoriaus pareigas Danijos sveikatos ir vaistų tarnyboje Kopenhagoje nuo 2006 m. Jis taip pat yra EUnetHTA Vykdomojo komiteto pirmininkas ir Pietų Danijos universiteto sveikatos paslaugų tyrimų ir sveikatos technologijų vertinimo profesorius (nuo 1999 m.).

 

1997-2009 m. jis vadovavo Danijos sveikatos ir vaistų tarnybos Sveikatos technologijų vertinimo centrui (DACEHTA) Kopenhagoje. Jis yra baigęs medicinos studijas ir įgijęs epidemiologijos srities daktaro laipsnį. Jis taip pat yra pirminės sveikatos priežiūros gydytojas ir visuomenės sveikatos specialistas. 2003-2006 m. jis buvo Tarptautinio sveikatos technologijų vertinimo agentūrų tinklo (INAHTA) prezidentas. Nuo 2011 m. jis paskirtas Tarptautinės farmakoekonomikos mokslinių tyrimų draugijos (ISPOR) valdybos direktoriumi. 2006-2008 m. jis vadovavo EUnetHTA (www.eunethta.net) projektui. Jis buvo vadovėlio apie sveikatos technologijų vertinimą redaktorius (anglų k., išverstas, paskelbtas 2007 m.), o 1998 – 2009 m. buvo vyriausiasis redaktorius, rengiant tris recenzuojamas DACEHTA knygas.

 

Jis yra paskelbęs daugybę mokslinių publikacijų apie sveikatos technologijų vertinimą, sveikatos paslaugų tyrimus, epidemiologiją ir politikos analizę.