Timothy Armstrong

 

 

 

 

Dr. Timothy Peter Armstrong

Pasaulio sveikatos organizacijos Lėtinių ligų ir sveikatos stiprinimo departamento stebėsenos ir populiacinės profilaktikos koordinatorius

 

Pasaulio sveikatos organizacijos Europos region lėtinių neinfekcinių ligų prevencijos ir kontrolės strategijos įgyvendinimo veiksmų plano 2012-2016 m. principai

14:30-14:50, Lapkričio 29 d.

 

 

 

 

Dr. Timothy Armstrong yra Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) Lėtinių ligų ir sveikatos stiprinimo departamento stebėsenos ir populiacinės profilaktikos koordinatorius (nuo 2007 m.).

 

Dr. T. Armstrong pradėjo dirbti PSO 2002 m. ir užėmė Lėtinių neinfekcinių ligų stebėsenos skyriaus grupės vadovo pareigas. 2004 m. jis tapo globalios taisyklingos mitybos, fizinio aktyvumo ir sveikatos strategijos grupės vadovu ir šias pareigas ėjo iki 2007 m.

 

Prieš pradėdamas dirbti PSO, jis buvo Australijos sveikatos ir socialinės gerovės instituto širdies ir kraujagyslių ligų, diabeto ir rizikos veiksnių stebėsenos skyriaus vyr. vadybininkas.

 

Dr. T. Armstrong užėmė įvairias pareigas John Curtin universiteto Medicininių tyrimų fakultete Australijoje (1994-1995 m.), Australijos sporto instituto Sporto medicinos, fiziologijos ir mitybos departamente (1992-1994 m.) ir Naujosios Anglijos universitete Armidale, Australijoje (1992 m.).

 

Jis baigė epidemiologinės medicininės genetikos studijas (o vėliau ir podiplomones studijas) Naujosios Anglijos universitete 1992 m.