Isabel de la Mata

 

 

 


p. Isabel de la Mata

Europos Komisijos Sveikatos ir vartotojų reikalų generalinio direktorato generalinės direktorės vyriausioji patarėja visuomenės sveikatos klausimais

 

Link inovatyvesnių, tvaresnių ir efektyvesnių sveikatos sistemų: 2014-2020 m. ES programos „Sveikata ekonomikos augimui skatinti“ nauda Šalims narėms
 
11:35-11:55, Lapkričio 29 d.

 

 

 

Isabel de la Mata gimė Bilbao mieste Ispanijoje. 1983 m. ji baigė medicinos studijas Baskų krašto universitete ir baigė podiplomines studijas Leuven’o universitete ir Paryžiaus VI universitete. Ji yra profilaktinės medicinos ir visuomenės sveikatos specialistė.

 

Ji dirbo Ispanijos Sveikatos apsaugos ministerijoje bei regioniniuose Sveikatos departamentuose Baskų krašte ir Madride. Ji turi darbo su tarptautinėmis organizacijomis, tokiomis kaip Pasaulio sveikatos organizacija, Pan-Amerikos sveikatos organizacija ir Inter-Amerikos vystymosi bankas, patirties.

 

Nuo 2004 m. iki 2008 m. vasario ji dirbo Nuolatinėje Ispanijos atstovybėje Europos Sąjungoje.

 

Nuo 2008 m. kovo 1 d. ji užima Europos Komisijos Sveikatos ir vartotojų reikalų generalinio direktorato vyriausios patarėjos visuomenės sveikatos klausimais pareigas.