Sveikatos forumo Tarybos pirmininko sveikinimas konferencijos „Sveikas miestas: iššūkiai ir galimybės“ organizatoriamsSveikatos forumo Tarybos pirmininkas prof. Vilius Grabauskas pasveikino spalio 18 d. Klaipėdoje vykstančios konferencijos „Sveikas miestas: iššūkiai ir galimybės“ organizatorius.


SVEIKINIMAS TARPTAUTINĖS KONFERENCIJOS „SVEIKAS MIESTAS: IŠŠŪKIAI IR GALIMYBĖS” ORGANIZATORIAMS
 
2012-10-17
Kaunas
 
Sveikatos forumo Tarybos vardu nuoširdžiai sveikinu Tarptautinės konferencijos „Sveikas miestas: iššūkiai ir galimybės“ organizatorius, garbingus svečius, pranešėjus ir dalyvius.
Noriu pasidžiaugti, kad šiame renginyje, kuris suburs atstovus iš įvairių organizacijų ir skirtingų šalių, bus nagrinėjami ne tik itin aktualūs strateginiai sveikatos politikos klausimai, bet ir per naują prizmę žvelgiama į sveiką gyvenseną, diskutuojama apie sveikatai palankią miesto aplinką ir dizainą.
Visiems renginio dalyviams linkiu prasmingų, turiningų ir įdomių diskusijų bei vertingo pasidalinimo patirtimi. O labiausiai visiems linkiu siūlymų ir sprendimų, kurie prisidėtų prie visuomenės sveikatos stiprinimo ir geresnės Lietuvos gyventojų sveikatos.

 
Su geriausiais linkėjimais,
 
Tarybos pirmininkas
Prof. Vilius Grabauskas